Parking Universitätspital (Parkplatz Süd) : Gloriastrasse, 8091 Zürich, Switzerland


Dostępne informacje o Parking Universitätspital (Parkplatz Süd) :




Nazwa: Nazwa

Parking Universitätspital (Parkplatz Süd)

Adres: Adres

Gloriastrasse, 8091 Zürich, Switzerland

Pojemność: Pojemność

80 miejsc (+3 )

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

UniversitätsSpital Zürich

Kontakt: Kontakt

+41 44 255 34 20

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Płatność w kasie

Udogodnienia Udogodnienia
  • Miejsca dla niepełnosprawnych
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty


Cennik Parking Universitätspital (Parkplatz Süd)

30 min (8:00-21:00) ➜ CHF 2.50
1h (8:00-21:00) ➜ CHF 4.00
1.5h (8:00-21:00) ➜ CHF 6.50
2h (8:00-21:00) ➜ CHF 9.00
2.5h (8:00-21:00) ➜ CHF 11.00
3h (8:00-21:00) ➜ CHF 13.00
3.5h (8:00-21:00) ➜ CHF 15.00
4h (8:00-21:00) ➜ CHF 17.00
4.5h (8:00-21:00) ➜ CHF 19.50
5h (8:00-21:00) ➜ CHF 22.00
każda kolejna 30 min (8:00-21:00) ➜ CHF 2.00
24h (8:00-21:00) ➜ CHF 42.00
ryczałt (21:00-8:00) ➜ CHF 1.00


Więcej parkingów w Zürich

O Parking Universitätspital (Parkplatz Süd) :

Parking Universitätspital (Parkplatz Süd) to parking przy Gloriastrasse, 8091 Zürich, Switzerland w Zürich w Szwajcarii. Ma 80 wyznaczonych miejsc postojowych. 3 z nich jest zarezerwowanych dla osób z niepełnosprawnością. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+41 44 255 34 20


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Parking Universitätspital (Parkplatz Süd):

Parking Universität Zürich Zentrum für Zahnmedizin

Plattenstrasse 11, 8032 Zürich, Switzerland
0.16 km stąd

Czytaj więcej
Parking Schönleinstr.

Schönleinstrasse, 8032 Zürich, Switzerland
0.16 km stąd

Czytaj więcej
Parking Karl-Schmid-Str.

Karl-Schmid-Strasse, 8006 Zürich, Switzerland
0.2 km stąd

Czytaj więcej
Parking Schönberggasse

Schönberggasse, 8001 Zürich, Switzerland
0.2 km stąd

Czytaj więcej
Parking Careum

Pestalozzistrasse 7, 8032 Zürich, Switzerland
0.22 km stąd

Czytaj więcej
Parking Rämibühl

Zürichbergstrasse 12, 8032 Zürich, Switzerland
0.25 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Parking Universitätspital (Parkplatz Süd) znajduje się pod adresem Gloriastrasse, 8091 Zürich, Switzerland, Zürich. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

30 min (8:00-21:00) ➜ CHF 2.50
1h (8:00-21:00) ➜ CHF 4.00
1.5h (8:00-21:00) ➜ CHF 6.50
2h (8:00-21:00) ➜ CHF 9.00
2.5h (8:00-21:00) ➜ CHF 11.00
3h (8:00-21:00) ➜ CHF 13.00
3.5h (8:00-21:00) ➜ CHF 15.00
4h (8:00-21:00) ➜ CHF 17.00
4.5h (8:00-21:00) ➜ CHF 19.50
5h (8:00-21:00) ➜ CHF 22.00
każda kolejna 30 min (8:00-21:00) ➜ CHF 2.00
24h (8:00-21:00) ➜ CHF 42.00
ryczałt (21:00-8:00) ➜ CHF 1.00

  • Miejsca dla niepełnosprawnych

  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Parking Universitätspital (Parkplatz Süd) oferuje 80 miejsc parkingowych dla pojazdów. 3 z tych miejsc jest zarezerwowanych dla osób z niepełnosprawnością.

  • Parking Universitätspital (Parkplatz Süd) to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Parking Universitätspital (Parkplatz Süd) zarządza UniversitätsSpital Zürich.

Telefon: +41 44 255 34 20

.


Więcej parkingów w Zürich Pokaż trasę Udostępnij