Parking Schaffhauserstrasse 491 : Schaffhauserstrasse 491, 8052 Zürich, Switzerland


Dostępne informacje o Parking Schaffhauserstrasse 491 :




Nazwa: Nazwa

Parking Schaffhauserstrasse 491

Adres: Adres

Schaffhauserstrasse 491, 8052 Zürich, Switzerland

Pojemność: Pojemność

2 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Przy ulicy / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Stadt Zürich

Kontakt: Kontakt

+41 44 411 88 01

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Parkomat zbiorczy

Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne
Ograniczenia Ograniczenia
  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami


Cennik Parking Schaffhauserstrasse 491

1h (Pon-Sob 9:00-20:00) ➜ CHF 0.50
maks. postój 1h (Pon-Sob 9:00-20:00)
bezpłatnie poza podanymi godzinami


Więcej parkingów w Zürich

O Parking Schaffhauserstrasse 491 :

Parking Schaffhauserstrasse 491 to parking przy Schaffhauserstrasse 491, 8052 Zürich, Switzerland w Zürich w Szwajcarii. Ma 2 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+41 44 411 88 01


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Parking Schaffhauserstrasse 491:

Parking Schaffhauserstrasse 491

Schaffhauserstrasse 491, 8052 Zürich, Switzerland
0.01 km stąd

Czytaj więcej
Parking Schaffhauserstrasse 495

Schaffhauserstrasse 495, 8052 Zürich, Switzerland
0.01 km stąd

Czytaj więcej
Parking Schaffhauserstrasse

Schaffhauserstrasse, 8052 Zürich, Switzerland
0.03 km stąd

Czytaj więcej
Parking Schaffhauserstrasse

Schaffhauserstrasse, 8052 Zürich, Switzerland
0.05 km stąd

Czytaj więcej
Parking Schaffhauserstrasse

Schaffhauserstrasse, 8052 Zürich, Switzerland
0.06 km stąd

Czytaj więcej
Parking Hegnauweg

Hegnauweg, 8052 Zürich, Switzerland
0.07 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Parking Schaffhauserstrasse 491 znajduje się pod adresem Schaffhauserstrasse 491, 8052 Zürich, Switzerland, Zürich. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

1h (Pon-Sob 9:00-20:00) ➜ CHF 0.50
maks. postój 1h (Pon-Sob 9:00-20:00)
bezpłatnie poza podanymi godzinami

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne

  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami

  • Parking Schaffhauserstrasse 491 oferuje 2 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Parking Schaffhauserstrasse 491 to parking typu: Przy ulicy, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Parking Schaffhauserstrasse 491 zarządza Stadt Zürich.

Telefon: +41 44 411 88 01

.


Więcej parkingów w Zürich Pokaż trasę Udostępnij