Parking Via Giuseppe Buffi 6 : Via Giuseppe Buffi 6, 6900 Lugano, Switzerland


Dostępne informacje o Parking Via Giuseppe Buffi 6 :




Nazwa: Nazwa

Parking Via Giuseppe Buffi 6

Adres: Adres

Via Giuseppe Buffi 6, 6900 Lugano, Switzerland

Pojemność: Pojemność

2 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Przy ulicy / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Città di Lugano

Kontakt: Kontakt

+41 58 866 71 11

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Udogodnienia Udogodnienia
  • Ładowanie samochodów elektrycznych
Ograniczenia Ograniczenia
  • Tylko pojazdy elektryczne


Cennik Parking Via Giuseppe Buffi 6

ryczałt ➜ bezpłatnie


Więcej parkingów w Lugano

O Parking Via Giuseppe Buffi 6 :

Parking Via Giuseppe Buffi 6 to parking przy Via Giuseppe Buffi 6, 6900 Lugano, Switzerland w Lugano w Szwajcarii. Ma 2 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+41 58 866 71 11


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Parking Via Giuseppe Buffi 6:

Parking Via Bertaro Lambertenghi

Via Bertaro Lambertenghi, 6900 Lugano, Switzerland
0.06 km stąd

Czytaj więcej
Parking Via Antonio Fogazzaro

Via Antonio Fogazzaro, 6900 Lugano, Switzerland
0.06 km stąd

Czytaj więcej
Parking Via Alessandro Volta

Via Alessandro Volta, 6900 Lugano, Switzerland
0.1 km stąd

Czytaj więcej
Parking Via Giuseppe Buffi ggü. 10

Via Giuseppe Buffi ggü. 10, 6900 Lugano, Switzerland
0.11 km stąd

Czytaj więcej
Parking Via Antonio Fusoni

Via Antonio Fusoni, 6900 Lugano, Switzerland
0.12 km stąd

Czytaj więcej
Parking Via Giuseppe Buffi

Via Giuseppe Buffi, 6900 Lugano, Switzerland
0.15 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Parking Via Giuseppe Buffi 6 znajduje się pod adresem Via Giuseppe Buffi 6, 6900 Lugano, Switzerland, Lugano. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

ryczałt ➜ bezpłatnie

  • Ładowanie samochodów elektrycznych

  • Tylko pojazdy elektryczne

  • Parking Via Giuseppe Buffi 6 oferuje 2 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Parking Via Giuseppe Buffi 6 to parking typu: Przy ulicy, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Parking Via Giuseppe Buffi 6 zarządza Città di Lugano.

Telefon: +41 58 866 71 11

.


Więcej parkingów w Lugano Pokaż trasę Udostępnij