Parking Jurastrasse 17 : Jurastrasse 17, 4900 Langenthal, Switzerland


Dostępne informacje o Parking Jurastrasse 17 :




Nazwa: Nazwa

Parking Jurastrasse 17

Adres: Adres

Jurastrasse 17, 4900 Langenthal, Switzerland

Pojemność: Pojemność

2 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Przy ulicy / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Stadt Langenthal

Kontakt: Kontakt

+41 62 916 21 11

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Parkomat zbiorczy

Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne
Ograniczenia Ograniczenia
  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami


Cennik Parking Jurastrasse 17

1h (Pon-Pt 7:00-19:00; Sob 7:00-17:00) ➜ CHF 1.00
Bank holidays (Pon-Pt 7:00-19:00; Sob 7:00-17:00) ➜ bezpłatnie
maks. postój 2h (Pon-Pt 7:00-19:00; Sob 7:00-17:00)
bezpłatnie poza podanymi godzinami


Więcej parkingów w Langenthal

O Parking Jurastrasse 17 :

Parking Jurastrasse 17 to parking przy Jurastrasse 17, 4900 Langenthal, Switzerland w Langenthal w Szwajcarii. Ma 2 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+41 62 916 21 11


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Parking Jurastrasse 17:

Parking Jurastrasse

Jurastrasse, 4900 Langenthal, Switzerland
0.01 km stąd

Czytaj więcej
Parking Stadttheater

Theaterstrasse, 4900 Langenthal, Switzerland
0.03 km stąd

Czytaj więcej
Parking Untere Marktgasse

Theatersträsschen, 4900 Langenthal, Switzerland
0.04 km stąd

Czytaj więcej
Parking Coop Tell

Jurastrasse 12, 4900 Langenthal, Switzerland
0.19 km stąd

Czytaj więcej
Parking Wiesenstrasse

Wiesenstrasse, 4900 Langenthal, Switzerland
0.2 km stąd

Czytaj więcej
Parking Coop Tell

Jurastrasse, 4900 Langenthal, Switzerland
0.2 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Parking Jurastrasse 17 znajduje się pod adresem Jurastrasse 17, 4900 Langenthal, Switzerland, Langenthal. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

1h (Pon-Pt 7:00-19:00; Sob 7:00-17:00) ➜ CHF 1.00
Bank holidays (Pon-Pt 7:00-19:00; Sob 7:00-17:00) ➜ bezpłatnie
maks. postój 2h (Pon-Pt 7:00-19:00; Sob 7:00-17:00)
bezpłatnie poza podanymi godzinami

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne

  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami

  • Parking Jurastrasse 17 oferuje 2 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Parking Jurastrasse 17 to parking typu: Przy ulicy, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Parking Jurastrasse 17 zarządza Stadt Langenthal.

Telefon: +41 62 916 21 11

.


Więcej parkingów w Langenthal Pokaż trasę Udostępnij