Parking City-Märt : Laurenzenvorstadt 21, 5000 Aarau, Switzerland


Dostępne informacje o Parking City-Märt :




Nazwa: Nazwa

Parking City-Märt

Adres: Adres

Laurenzenvorstadt 21, 5000 Aarau, Switzerland

Pojemność: Pojemność

203 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Garaż

Operator: Operator

AWB Beratungen AG

Kontakt: Kontakt

+41 62 832 77 18

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: 05:30–00:30
Wtorek: 05:30–00:30
Środa: 05:30–00:30
Czwartek: 05:30–00:30
Piątek: 05:30–02:00
Niedziela: 05:30–02:00

Płatności: Płatności

Płatność w kasie

Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Maks. wysokość 2.00 m


Cennik Parking City-Märt

45 min ➜ CHF 1.00
1h ➜ CHF 2.00
2h ➜ CHF 4.00
3h ➜ CHF 7.00
4h ➜ CHF 10.00
5h ➜ CHF 14.00
każda kolejna 1h ➜ CHF 4.00
24h ➜ CHF 34.00


Więcej parkingów w Aarau

O Parking City-Märt :

Parking City-Märt to parking przy Laurenzenvorstadt 21, 5000 Aarau, Switzerland w Aarau w Szwajcarii. Ma 203 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+41 62 832 77 18


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: 05:30–00:30
Wtorek: 05:30–00:30
Środa: 05:30–00:30
Czwartek: 05:30–00:30
Piątek: 05:30–02:00
Niedziela: 05:30–02:00


W pobliżu Parking City-Märt:

Parking Kasinopark

Laurenzenvorstadt 21, 5000 Aarau, Switzerland
0 km stąd

Czytaj więcej
Parking Kasino

Kasinostrasse, 5000 Aarau, Switzerland
0.04 km stąd

Czytaj więcej
Parking City-Märt

Bahnhofstrasse 21, 5000 Aarau, Switzerland
0.13 km stąd

Czytaj więcej
Parking Kasernen Parking

Laurenzenvorstadt 28, 5000 Aarau, Switzerland
0.16 km stąd

Czytaj więcej
Parkhaus Kantonalbank

Bahnhofstrasse 58, 5000 Aarau, Switzerland
0.18 km stąd

Czytaj więcej
Parking Laurenzenvorstadt

Laurenzenvorstadt, 5000 Aarau, Switzerland
0.19 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Parking City-Märt znajduje się pod adresem Laurenzenvorstadt 21, 5000 Aarau, Switzerland, Aarau. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: 05:30–00:30
Wtorek: 05:30–00:30
Środa: 05:30–00:30
Czwartek: 05:30–00:30
Piątek: 05:30–02:00
Niedziela: 05:30–02:00

45 min ➜ CHF 1.00
1h ➜ CHF 2.00
2h ➜ CHF 4.00
3h ➜ CHF 7.00
4h ➜ CHF 10.00
5h ➜ CHF 14.00
każda kolejna 1h ➜ CHF 4.00
24h ➜ CHF 34.00

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Maks. wysokość 2.00 m

  • Parking City-Märt oferuje 203 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Parking City-Märt to parking typu: Poza ulicą, Garaż.

  • Parkingiem Parking City-Märt zarządza AWB Beratungen AG.

Telefon: +41 62 832 77 18

.


Więcej parkingów w Aarau Pokaż trasę Udostępnij