Parking Alte Poststraße : Alte Poststraße 7, 97318 Kitzingen, Niemcy


Dostępne informacje o Parking Alte Poststraße :




Nazwa: Nazwa

Parking Alte Poststraße

Adres: Adres

Alte Poststraße 7, 97318 Kitzingen, Niemcy

Pojemność: Pojemność

100 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Garaż

Operator: Operator

Stadt Kitzingen

Kontakt: Kontakt

+49 9321 200

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30–19:00
Wtorek: 06:30–19:00
Środa: 06:30–19:00
Czwartek: 06:30–20:00
Piątek: 06:30–20:00
Niedziela: Zamknięte

Płatności: Płatności

Płatność w kasie

Udogodnienia Udogodnienia
  • Miejsca dla niepełnosprawnych
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Maks. wysokość 1.90 m


O Parking Alte Poststraße :

Parking Alte Poststraße to parking kryty przy Alte Poststraße 7, 97318 Kitzingen, Niemcy. Zarządza nim Stadt Kitzingen. Ma 100 wyznaczonych miejsc postojowych. Ceny zaczynają się od EUR 1. Sposób płatności: płatność w kasie. Akceptowane są monety i banknoty. Oferuje miejsca dla niepełnosprawnych. Obowiązują ograniczenia pojazdu: maks. wysokość 1.90 m. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek: 06:30–19:00
Wtorek: 06:30–19:00
Środa: 06:30–19:00
Czwartek: 06:30–20:00
Piątek: 06:30–20:00
Niedziela: Zamknięte

Cennik Parking Alte Poststraße

1h ➜ EUR 1.00
24h ➜ EUR 10.00
1 miesiąc (max 24h) ➜ EUR 60.00


Więcej parkingów w Kitzingen



Najczęściej zadawane pytania:

Parking Alte Poststraße znajduje się pod adresem Alte Poststraße 7, 97318 Kitzingen, Niemcy, Kitzingen. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: 06:30–19:00
Wtorek: 06:30–19:00
Środa: 06:30–19:00
Czwartek: 06:30–20:00
Piątek: 06:30–20:00
Niedziela: Zamknięte

1h ➜ EUR 1.00
24h ➜ EUR 10.00
1 miesiąc (max 24h) ➜ EUR 60.00

  • Miejsca dla niepełnosprawnych

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Maks. wysokość 1.90 m

  • Parking Alte Poststraße oferuje 100 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Parking Alte Poststraße to parking typu: Poza ulicą, Garaż.

  • Parkingiem Parking Alte Poststraße zarządza Stadt Kitzingen.

Telefon: +49 9321 200