Parking Oberland Märt : Bahnhofstrasse 151, 8620 Wetzikon (ZH), Switzerland


Beschikbare details van Parking Oberland Märt :




Naam: Naam

Parking Oberland Märt

Adres: Adres

Bahnhofstrasse 151, 8620 Wetzikon (ZH), Switzerland

Capaciteit: Capaciteit

370 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Garage

Exploitant: Exploitant

Genossenschaft Migros Ostschweiz

Contact: Contact

+41 58 712 66 00

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen bij automaat

Voorzieningen Voorzieningen
  • Opladen elektrische auto
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. hoogte 1.95 m


Prijzen bij Parking Oberland Märt

1h ➜ CHF 1.00


Meer parkeren in Wetzikon (ZH)

Over Parking Oberland Märt :

Parking Oberland Märt is een parkeerlocatie aan Bahnhofstrasse 151, 8620 Wetzikon (ZH), Switzerland in Wetzikon (ZH), Zwitserland. Er zijn 370 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+41 58 712 66 00


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Parking Oberland Märt:

Parking Migros

Bahnhofstrasse 151, 8620 Wetzikon, Switzerland
0.06 km afstand

Meer lezen
Parking Post

Hirschwiesenstrasse, 8620 Wetzikon, Switzerland
0.18 km afstand

Meer lezen
Parking Leuen

Bahnhofstrasse 148, 8620 Wetzikon, Switzerland
0.19 km afstand

Meer lezen
Parking Leuen Zentrum

Sunnehaldeweg, 8620 Wetzikon (ZH), Switzerland
0.21 km afstand

Meer lezen
Parking Coop

Kirchgasse 4, 8620 Wetzikon, Switzerland
0.25 km afstand

Meer lezen
Parking Kopter Group AG

Binzstrasse 31, 8620 Wetzikon (ZH), Switzerland
0.3 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Parking Oberland Märt is gevestigd op Bahnhofstrasse 151, 8620 Wetzikon (ZH), Switzerland, Wetzikon (ZH). U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

1h ➜ CHF 1.00

  • Opladen elektrische auto

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Max. hoogte 1.95 m

  • Parking Oberland Märt biedt 370 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parking Oberland Märt is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Garage.

  • Parking Oberland Märt wordt beheerd door Genossenschaft Migros Ostschweiz.

Telefoon: +41 58 712 66 00

.


Meer parkeren in Wetzikon (ZH) Routebeschrijving Delen