Parking Goethestr. : Goethestrasse, 9000 St. Gallen, Switzerland


Beschikbare details van Parking Goethestr. :




Naam: Naam

Parking Goethestr.

Adres: Adres

Goethestrasse, 9000 St. Gallen, Switzerland

Capaciteit: Capaciteit

106 plekken

Contact: Contact

stadt.sg.ch

Openingstijden: Openingstijden

24/7



Prijzen bij Parking Goethestr.

blauwe zone/Extended blauwe zone (EBZ)


Meer parkeren in St. Gallen

Over Parking Goethestr. :

Parking Goethestr. is een parkeerlocatie aan Goethestrasse, 9000 St. Gallen, Switzerland in St. Gallen, Zwitserland. Er zijn 106 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven. stadt.sg.ch


Openingstijden :
24/7


In de buurt van Parking Goethestr.:

Parking Lessingstr.

Lessingstrasse, 9000 St. Gallen, Switzerland
0.07 km afstand

Meer lezen
Parking Gerhaldenst.

Gerhaldenstrasse, 9000 St. Gallen, Switzerland
0.11 km afstand

Meer lezen
Parking Hölderlinstr.

Hölderlinstrasse, 9000 St. Gallen, Switzerland
0.14 km afstand

Meer lezen
Parking Wartensteinstr.

Wartensteinstrasse, 9000 St. Gallen, Switzerland
0.18 km afstand

Meer lezen
Parking Schubertstr.

Schubertstrasse, 9000 St. Gallen, Switzerland
0.19 km afstand

Meer lezen
Parking Peter-und-Paul-Str.

Peter-und-Paul-Strasse, 9000 St. Gallen, Switzerland
0.2 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Parking Goethestr. is gevestigd op Goethestrasse, 9000 St. Gallen, Switzerland, St. Gallen. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

24/7

blauwe zone/Extended blauwe zone (EBZ)

  • Parking Goethestr. biedt 106 parkeerplaatsen voor voertuigen.

Website: stadt.sg.ch

.


Meer parkeren in St. Gallen Routebeschrijving Delen