Parkhaus Mont-Blanc : Quai du Général-Guisan, 1204 Genf, Switzerland


Beschikbare details van Parkhaus Mont-Blanc :




Naam: Naam

Parkhaus Mont-Blanc

Adres: Adres

Quai du Général-Guisan, 1204 Genf, Switzerland

Capaciteit: Capaciteit

1538 plekken

Contact: Contact

+41 22 316 08 50
parkgest.ch

Openingstijden: Openingstijden

24/7

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto
  • Vrouwenparkeerplaatsen
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. hoogte 1.95 m


Prijzen bij Parkhaus Mont-Blanc

Ma - Zo 07.00 - 19.00 u
25 min. / CHF 1.00
50 min. / CHF 2.00
90 min. / CHF 4.00
2 u. / CHF 6.00
2.5 u. / CHF 7.00
3 u. / CHF 10.00
4 u. / CHF 14.00
etc.
24 uur / CHF 69.00
2 dagen CHF 109.00
Additional dag CHF 25.00
maand CHF from CHF 130.00
jaar CHF 5180.00
Ma - Zo 19.00 - 07.00 u
Zo all dag
30 min. / CHF 1.00
1 uur / CHF 2.00


Meer parkeren in Genf

Over Parkhaus Mont-Blanc :

Parkhaus Mont-Blanc is een parkeerlocatie aan Quai du Général-Guisan, 1204 Genf, Switzerland in Genf, Zwitserland. Er zijn 1538 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+41 22 316 08 50
parkgest.ch


Openingstijden :
24/7

Informatie van de exploitant: Le parking du Mont-Blanc innove avec les 250 places les plus spacieuses de Suisse


In de buurt van Parkhaus Mont-Blanc:

Parkhaus du Mont-Blanc B

Quai du Général-Guisan, 1204 Genf, Switzerland
0.06 km afstand

Meer lezen
Parking Quai du Général-Guisan

Quai du Général-Guisan, 1204 Genf, Switzerland
0.14 km afstand

Meer lezen
Parking Rue de la Rôtisserie

Rue de la Rôtisserie, 1204 Genf, Switzerland
0.29 km afstand

Meer lezen
Parking Rue d'Italie

Rue d'Italie, 1204 Genf, Switzerland
0.33 km afstand

Meer lezen
Parking Rue Adrien-Lachenal

Rue Adrien-Lachenal, 1207 Genf, Switzerland
0.33 km afstand

Meer lezen
Parking Rue des Glacis-de-Rive

Rue des Glacis-de-Rive, 1207 Genf, Switzerland
0.33 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Parkhaus Mont-Blanc is gevestigd op Quai du Général-Guisan, 1204 Genf, Switzerland, Genf. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

24/7

Ma - Zo 07.00 - 19.00 u
25 min. / CHF 1.00
50 min. / CHF 2.00
90 min. / CHF 4.00
2 u. / CHF 6.00
2.5 u. / CHF 7.00
3 u. / CHF 10.00
4 u. / CHF 14.00
etc.
24 uur / CHF 69.00
2 dagen CHF 109.00
Additional dag CHF 25.00
maand CHF from CHF 130.00
jaar CHF 5180.00
Ma - Zo 19.00 - 07.00 u
Zo all dag
30 min. / CHF 1.00
1 uur / CHF 2.00

  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto
  • Vrouwenparkeerplaatsen

  • Max. hoogte 1.95 m

  • Parkhaus Mont-Blanc biedt 1538 parkeerplaatsen voor voertuigen.

Telefoon: +41 22 316 08 50
Website: parkgest.ch

.


Meer parkeren in Genf Routebeschrijving Delen