Parking Cresta Palace : Via Maistra, 7505 Celerina, Switzerland


Beschikbare details van Parking Cresta Palace :




Naam: Naam

Parking Cresta Palace

Adres: Adres

Via Maistra, 7505 Celerina, Switzerland

Capaciteit: Capaciteit

46 plekken

Contact: Contact

celerina.ch

Openingstijden: Openingstijden

24/7



Prijzen bij Parking Cresta Palace

niet beschikbaar


Meer parkeren in Celerina

Over Parking Cresta Palace :

Parking Cresta Palace is een parkeerlocatie aan Via Maistra, 7505 Celerina, Switzerland in Celerina, Zwitserland. Er zijn 46 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven. celerina.ch


Openingstijden :
24/7


In de buurt van Parking Cresta Palace:

Parking Via Maistra

Via Maistra, 7505 Celerina, Switzerland
0.09 km afstand

Meer lezen
Parking Via Maistra

Via Maistra, 7505 Celerina, Switzerland
0.1 km afstand

Meer lezen
Parking 1 Via da la Staziun

1 Via da la Staziun, 7505 Celerina/Schlarigna, Switzerland
0.11 km afstand

Meer lezen
Parking Vietta Stredas

Vietta Stredas, 7505 Celerina, Switzerland
0.11 km afstand

Meer lezen
Parkhaus Pradé Einstellhalle

Via Pradé 10, 7505 Celerina, Switzerland
0.13 km afstand

Meer lezen
Parking Bahnhof Celerina (RhB)

Plazza da la Staziun, 7505 Celerina/Schlarigna, Switzerland
0.17 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Parking Cresta Palace is gevestigd op Via Maistra, 7505 Celerina, Switzerland, Celerina. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

24/7

niet beschikbaar

  • Parking Cresta Palace biedt 46 parkeerplaatsen voor voertuigen.

Website: celerina.ch

.


Meer parkeren in Celerina Routebeschrijving Delen