Parking Eisengasse : Eisengasse, 2502 Biel/Bienne, Switzerland


Beschikbare details van Parking Eisengasse :




Naam: Naam

Parking Eisengasse

Adres: Adres

Eisengasse, 2502 Biel/Bienne, Switzerland

Capaciteit: Capaciteit

13 plekken

Contact: Contact

biel.ch

Openingstijden: Openingstijden

24/7

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen


Prijzen bij Parking Eisengasse

Parking meter


Meer parkeren in Biel/Bienne

Over Parking Eisengasse :

Parking Eisengasse is een parkeerlocatie aan Eisengasse, 2502 Biel/Bienne, Switzerland in Biel/Bienne, Zwitserland. Er zijn 13 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven. biel.ch


Openingstijden :
24/7


In de buurt van Parking Eisengasse:

Parking Gottstadtstr.

Gottstadtstrasse, 2504 Biel/Bienne, Switzerland
0.04 km afstand

Meer lezen
Parking Adam-Friedrich-Str.

Adam-Friedrich-Strasse, 2502 Biel/Bienne, Switzerland
0.04 km afstand

Meer lezen
Parking Unionsgasse

Unionsgasse, 2502 Biel/Bienne, Switzerland
0.06 km afstand

Meer lezen
Parking Industriegasse

Industriegasse, 2502 Biel/Bienne, Switzerland
0.07 km afstand

Meer lezen
Parking Museen

Rüschlistrasse 3, 2502 Biel/Bienne, Switzerland
0.13 km afstand

Meer lezen
Parking Rüschlistr.

Rüschlistrasse, 2502 Biel/Bienne, Switzerland
0.15 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Parking Eisengasse is gevestigd op Eisengasse, 2502 Biel/Bienne, Switzerland, Biel/Bienne. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

24/7

Parking meter

  • Invalidenplaatsen

  • Parking Eisengasse biedt 13 parkeerplaatsen voor voertuigen.

Website: biel.ch

.


Meer parkeren in Biel/Bienne Routebeschrijving Delen