Parking Fabrikstr. : Fabrikstrasse, 3012 Bern, Switzerland


Beschikbare details van Parking Fabrikstr. :




Naam: Naam

Parking Fabrikstr.

Adres: Adres

Fabrikstrasse, 3012 Bern, Switzerland

Capaciteit: Capaciteit

45 plekken

Contact: Contact

bern.ch

Openingstijden: Openingstijden

24/7



Prijzen bij Parking Fabrikstr.

blauwe zone


Meer parkeren in Bern

Over Parking Fabrikstr. :

Parking Fabrikstr. is een parkeerlocatie aan Fabrikstrasse, 3012 Bern, Switzerland in Bern, Zwitserland. Er zijn 45 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven. bern.ch


Openingstijden :
24/7


In de buurt van Parking Fabrikstr.:

Parking Fabrikstrasse 16

Fabrikstrasse 16, 3012 Bern, Switzerland
0.01 km afstand

Meer lezen
Parking Distelweg

Distelweg, 3012 Bern, Switzerland
0.02 km afstand

Meer lezen
Parking Distelweg 21

Distelweg 21, 3012 Bern, Switzerland
0.03 km afstand

Meer lezen
Parking Fabrikstrasse 24

Fabrikstrasse 24, 3012 Bern, Switzerland
0.05 km afstand

Meer lezen
Parking Distelweg 5

Distelweg 5, 3012 Bern, Switzerland
0.06 km afstand

Meer lezen
Parking Drosselweg 27

Drosselweg 27, 3012 Bern, Switzerland
0.07 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Parking Fabrikstr. is gevestigd op Fabrikstrasse, 3012 Bern, Switzerland, Bern. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

24/7

blauwe zone

  • Parking Fabrikstr. biedt 45 parkeerplaatsen voor voertuigen.

Website: bern.ch

.


Meer parkeren in Bern Routebeschrijving Delen