Parking In den Klosterreben : In den Klosterreben, 4052 Basel, Switzerland


Beschikbare details van Parking In den Klosterreben :




Naam: Naam

Parking In den Klosterreben

Adres: Adres

In den Klosterreben, 4052 Basel, Switzerland

Capaciteit: Capaciteit

14 plekken

Contact: Contact

bs.ch

Openingstijden: Openingstijden

24/7



Prijzen bij Parking In den Klosterreben

blauwe zone


Meer parkeren in Basel

Over Parking In den Klosterreben :

Parking In den Klosterreben is een parkeerlocatie aan In den Klosterreben, 4052 Basel, Switzerland in Basel, Zwitserland. Er zijn 14 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven. bs.ch


Openingstijden :
24/7


In de buurt van Parking In den Klosterreben:

Parking Eptingerstr.

Eptingerstrasse, 4052 Basel, Switzerland
0.1 km afstand

Meer lezen
Parking Weidengasse

Weidengasse, 4052 Basel, Switzerland
0.1 km afstand

Meer lezen
Parking Beim Letziturm

Beim Letziturm, 4052 Basel, Switzerland
0.12 km afstand

Meer lezen
Parking Waldenburgerstr.

Waldenburgerstrasse, 4052 Basel, Switzerland
0.17 km afstand

Meer lezen
Parking St.Alban-Talstr.

St.Alban-Talstrasse, 4052 Basel, Switzerland
0.21 km afstand

Meer lezen
Parking Schauenburgerstr.

Schauenburgerstrasse, 4052 Basel, Switzerland
0.23 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Parking In den Klosterreben is gevestigd op In den Klosterreben, 4052 Basel, Switzerland, Basel. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

24/7

blauwe zone

  • Parking In den Klosterreben biedt 14 parkeerplaatsen voor voertuigen.

Website: bs.ch

.


Meer parkeren in Basel Routebeschrijving Delen