Parking Marcadello : Via S. Bernardino, 6988 Tresa, Switzerland


Dostupné informace o Parking Marcadello :




Název: Název

Parking Marcadello

Adresa: Adresa

Via S. Bernardino, 6988 Tresa, Switzerland

Kapacita: Kapacita

70 míst (+1 )

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

Comune di Ponte Tresa

Kontakt: Kontakt

+41 91 601 13 00

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Společný parkovací automat

Vybavení Vybavení
  • Místa pro invalidy
  • Nabíjení elektromobilů
Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá mince
  • Přijímá mobilní platby


Ceník Parking Marcadello

1h ➜ CHF 1.00
2h ➜ CHF 2.00
12h ➜ CHF 3.00
24h ➜ CHF 5.00


Další parkování ve městě Tresa

O Parking Marcadello :

Parking Marcadello je parkoviště na adrese Via S. Bernardino, 6988 Tresa, Switzerland ve městě Tresa ve Švýcarsku. Má 70 vyznačených parkovacích míst. 1 z nich je vyhrazeno pro návštěvníky s postižením. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+41 91 601 13 00


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí Parking Marcadello:

Parking Piazzale della Stazione

Vicolo Baragia, 6988 Ponte Tresa, Switzerland
0.08 km odsud

Číst dále
Parking Via Lugano 27

Via Lugano 27, 6988 Tresa, Switzerland
0.12 km odsud

Číst dále
Parking Via Lugano

Via Lugano, 6988 Tresa, Switzerland
0.12 km odsud

Číst dále
Parking Via Lugano 25

Via Lugano 25, 6988 Tresa, Switzerland
0.12 km odsud

Číst dále
Parking Via delle Scuole

Via delle Scuole, 6988 Ponte Tresa, Switzerland
0.12 km odsud

Číst dále
Parking Via Lugano 27

Via Lugano 27, 6988 Tresa, Switzerland
0.13 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Parking Marcadello se nachází na adrese Via S. Bernardino, 6988 Tresa, Switzerland, Tresa. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

1h ➜ CHF 1.00
2h ➜ CHF 2.00
12h ➜ CHF 3.00
24h ➜ CHF 5.00

  • Místa pro invalidy
  • Nabíjení elektromobilů

  • Přijímá mince
  • Přijímá mobilní platby

  • Parking Marcadello nabízí 70 parkovacích míst pro vozidla. 1 z těchto míst je vyhrazeno pro návštěvníky se zdravotním postižením.

  • Parking Marcadello je parkoviště typu: Mimo ulici, Pod širým nebem.

  • Parking Marcadello provozuje Comune di Ponte Tresa.

Telefon: +41 91 601 13 00

.


Další parkování ve městě Tresa Zobrazit trasu Sdílet