Parking Rue du Banné : Rue du Banné, 2902 Pruntrut, Switzerland


Dostupné informace o Parking Rue du Banné :




Název: Název

Parking Rue du Banné

Adresa: Adresa

Rue du Banné, 2902 Pruntrut, Switzerland

Kapacita: Kapacita

20 míst

Kontakt: Kontakt

porrentruy.ch

Otevírací doba: Otevírací doba

24/7



Ceník Parking Rue du Banné

není k dispozici


Další parkování ve městě Pruntrut

O Parking Rue du Banné :

Parking Rue du Banné je parkoviště na adrese Rue du Banné, 2902 Pruntrut, Switzerland ve městě Pruntrut ve Švýcarsku. Má 20 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše. porrentruy.ch


Provozní doba :
24/7


V okolí Parking Rue du Banné:

Parking Rue du Banné

Rue du Banné, 2900 Pruntrut, Switzerland
0.06 km odsud

Číst dále
Parking Stade du Tirage

Rue du Banné, 2902 Pruntrut, Switzerland
0.11 km odsud

Číst dále
Parking Rte. de Fontenais

Route de Fontenais, 2900 Pruntrut, Switzerland
0.18 km odsud

Číst dále
Parking RWB Jura

Route de Fontenais, 2902 Pruntrut, Switzerland
0.2 km odsud

Číst dále
Parking Saint-Paul

Chemin de l'Oiselier, 2902 Pruntrut, Switzerland
0.21 km odsud

Číst dále
Parking Rte. de Fontenais

Route de Fontenais, 2900 Pruntrut, Switzerland
0.21 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Parking Rue du Banné se nachází na adrese Rue du Banné, 2902 Pruntrut, Switzerland, Pruntrut. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

24/7

není k dispozici

  • Parking Rue du Banné nabízí 20 parkovacích míst pro vozidla.


.


Další parkování ve městě Pruntrut Zobrazit trasu Sdílet