Parking Friedhof Bremgarten : Friedbühlstrasse 13, 3008 Bern, Switzerland


Dostupné informace o Parking Friedhof Bremgarten :




Název: Název

Parking Friedhof Bremgarten

Adresa: Adresa

Friedbühlstrasse 13, 3008 Bern, Switzerland

Kapacita: Kapacita

14 míst (+2 )

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

Stadt Bern

Kontakt: Kontakt

+41 31 321 70 70

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Společný parkovací automat

Vybavení Vybavení
  • Místa pro invalidy
Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá mince
  • Přijímá mobilní platby
Omezení Omezení
  • Bez omezení mimo uvedené hodiny


Ceník Parking Friedhof Bremgarten

1h (7:00-19:00) ➜ CHF 2.20
max. doba stání 3h (7:00-19:00)
zdarma mimo uvedené hodiny


Další parkování ve městě Bern

O Parking Friedhof Bremgarten :

Parking Friedhof Bremgarten je parkoviště na adrese Friedbühlstrasse 13, 3008 Bern, Switzerland ve městě Bern ve Švýcarsku. Má 14 vyznačených parkovacích míst. 2 z nich je vyhrazeno pro návštěvníky s postižením. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+41 31 321 70 70


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí Parking Friedhof Bremgarten:

Parking Bremgartenfriedhof

Murtenstr. 51, 3011 Bern, Switzerland
0.01 km odsud

Číst dále
Parking Friedbühlstrasse 17

Friedbühlstrasse 17, 3008 Bern, Switzerland
0.08 km odsud

Číst dále
Parking Friedbühlstrasse 17

Friedbühlstrasse 17, 3008 Bern, Switzerland
0.12 km odsud

Číst dále
Parking Waldheimstrasse 12a

Waldheimstrasse 12a, 3012 Bern, Switzerland
0.19 km odsud

Číst dále
Parking Waldheimstrasse 22

Waldheimstrasse 22, 3012 Bern, Switzerland
0.19 km odsud

Číst dále
Parking Friedbühlstr.

Friedbühlstrasse, 3010 Bern, Switzerland
0.2 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Parking Friedhof Bremgarten se nachází na adrese Friedbühlstrasse 13, 3008 Bern, Switzerland, Bern. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

1h (7:00-19:00) ➜ CHF 2.20
max. doba stání 3h (7:00-19:00)
zdarma mimo uvedené hodiny

  • Místa pro invalidy

  • Přijímá mince
  • Přijímá mobilní platby

  • Bez omezení mimo uvedené hodiny

  • Parking Friedhof Bremgarten nabízí 14 parkovacích míst pro vozidla. 2 z těchto míst je vyhrazeno pro návštěvníky se zdravotním postižením.

  • Parking Friedhof Bremgarten je parkoviště typu: Mimo ulici, Pod širým nebem.

  • Parking Friedhof Bremgarten provozuje Stadt Bern.

Telefon: +41 31 321 70 70

.


Další parkování ve městě Bern Zobrazit trasu Sdílet