Parkoviště Via dei Bononcini : Via dei Bononcini, 41124 Modena, Itálie


Dostupné informace o Parkoviště Via dei Bononcini :




Název: Název

Parkoviště Via dei Bononcini

Adresa: Adresa

Via dei Bononcini, 41124 Modena, Itálie

Kapacita: Kapacita

2 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Na ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

Comune di Modena

Kontakt: Kontakt

+39 059 20311

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin



O Parkoviště Via dei Bononcini :

Parkoviště Via dei Bononcini je parkoviště u silnice na adrese Via dei Bononcini, 41124 Modena, Itálie. Provozuje jej Comune di Modena. Má 2 vyznačená parkovací místa. Je otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Parkování je zde zdarma. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Ceník Parkoviště Via dei Bononcini

paušál ➜ zdarma


Další parkování ve městě Modena



Často kladené otázky:

Parkoviště Via dei Bononcini se nachází na adrese Via dei Bononcini, 41124 Modena, Itálie, Modena. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

paušál ➜ zdarma

  • Parkoviště Via dei Bononcini nabízí 2 parkovacích míst pro vozidla.

  • Parkoviště Via dei Bononcini je parkoviště typu: Na ulici, Pod širým nebem.

  • Parkoviště Via dei Bononcini provozuje Comune di Modena.

Telefon: +39 059 20311